Kaş ekimi

Kaş ekimi

Son senelerde kaş ekimi,

sakal ekimi

kadar popüler olmasa da kişiler tarafından tercih edilmeye devam etmektedir. Türk doktorlarımızın başarıları ve çalışmaları yurdışından duyulmaya devam etmekte ve farklı ülkelerden kişiler bizleri tercih etmeye devam etmektedir. Bu konuda gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı, özellikle şükranlarımızı bu yazımızdan belirtmek istiyoruz.

Antalya, ülkemizin önemli güzide turistik ve tarihi mekanlarımızın biri olmasından ziyade, sağlık alanında attığı adımlar ile ülkenin milli gelirine katkıda bulunmaya devam ediyor. Kaliteli saç ekimi ve hastaların ihtiyaçlarına göre çözüm üretebilecek, yüksek maliyetten ziyade, ekonomik seçenekler ile detaylıca düşünülerek çok sayıda hizmeti bir arada verdiğimi ekleyelim. Özellikle şehir dışından yada farklı ülkelerden gelenler için konaklama merkezleri aramak ve ulaşım gibi sorunlarla uğraşmak can sıkıcı bir hale dönüşebiliyor. Bu tür hizmetleri sizlere verdiğimizi ve operasyon öncesi ve sonrası gerekli değerlerin ölçülmesi, açık ve net ifadeler ile sizleri neyin beklediğini ve ne kadar yardımcı olabileceğimiz gibi gerçekçi cümlelerimiz ile hayal değil, gerçeği vaat ettiğimizi eklemek istiyoruz.

Saygınlığı her geçen gün artan firmamızda profesyonel ekibimiz ile saç ekim alanında seçkin çalışmaları olan şirketlerden birisiyiz. Hijyenik ortamlarımıza dikkat ederek, hastalarımıza herhangi olumsuz yan etkileri oluşturmayacak ortamları hazırlamak, konfor ve rahatlık kavramlarını ameliyat sonrasında hazırladığımız ortamlarda sizlere sunmak, ekonomik fiyatlarımız ile diğer bazı firmalara göre tasarruf etmenizi sağlamak istiyoruz. Uçak biletlerinizden, konaklama ihtiyaçlarınıza, havaalanı ulaşımından, hastanemize ulaşmanız için gerekli olan araçları hizmetinize sunmak yaptıklarımızdan sadece birkaçıdır. Saç dökülme problemine, Dünyanın da kabul ettiği en etkili yöntemleri kullanmak, müşteri memnuniyetini paradan daha önemli bir konumda saklamak, mutluluğunuzu geri kazanabilmeniz için dökülen saçlarınızı sizlere yeniden kavuşturmak gibi başarılı sonuçlarımız için sizleri firmamıza bekliyoruz.