Fue Yöntemiyle Saç Ekimi

Saç geçmişten günümüze kadar her dönemde bireylerin sorun odağı olmuştur. Bazen sıkıntıların ve hayat temposunun neden olduğu bazen de bireyin genlerinde veya hormonlarında bir şeylerin var oluşu saç dökülmesi etkisini görmemize neden olabilir. Saç dökülmesi kişilerin sosyal hayatlarını tahmin edilenden daha fazla etkiler. Bu da haklı olarak bireylere tarifsiz bir ruh hali sunar. Bu ruh halinden kurtulmak artık mümkün. Aynalar ve taraklarla barışmak da. Saç ekimi ile sizde istediğiniz o genç saçlara sahip olabilir yirmi yaş gençleşmiş olarak hayatınıza devam edebilirsiniz. Saç ekimi deforme olmuş saç kökü bölgesine yeni ve sağlıklı yine vücuttan alınan köklerin yerleştirilmesini amaçlar.

Fue Nedir?

Saç ekiminde birçok teknik ve türevleri kullanılır. Ancak son zamanlarda çoğu hastaya fue yöntemi ile tedavi uygulanmakta. Bu tedavi yönteminin çıktığı ilk zamanlardan itibaren devamlı geliştirilmiş oluşu çok tercih ediliyor olması gerçeğini bizlere sunuyor. Hem zamandan tasarruf yapan bu yöntem doğal görünüm için de bir numara. Saç derisine 1 mm’den daha küçük materyallerle girilerek alınan saç adalarının alınma tekniğine fue tekniği denir. Saç ekimi fue tekniği doğal ve gerçekçi görünümde bir numaradır. Çünkü yatay izler yerine yuvarlak çalışıldığından dolayı çıkan oval izler sayesinde saç yapısı ve alışılmış görüntü bozulmuyor.

Saç Ekimi Fue İle %100 Verimli

Hasta memnuniyetini hastanın istekleri ve estetik görünümün mükemmelliği çerçevesinde ele alan saç ekimi tedavisi hiç şüphesiz fue tekniği sayesinde eşsiz bir performans vererek hastalara istediklerini sunuyor. Fue tekniği haricinde hiçbir teknik ile bu kadar estetik bir doğallık maalesef sağlanamıyor. Bu da estetik olarak kusursuz olmak isteyen hasta adaylarını mecburen fue yöntemine teşvik ediyor. Doğru uygulandığında tahmin edilenden daha fazla verim alabileceğiniz fue tekniği kesiler ile uğraşmanıza da engel oluyor. Teknolojinin fue ile buluşmuş olması hastaların yararına. Hızlı ve sağlıklı olarak uygulanabilen bu teknik ile isteyen herkes yeni ve doğal saçlara kavuşabilir. Siz de dökülen saçlarınızdan şikayetçiyseniz fue tekniğiyle eskisinden daha güzel ve gür saçlara sahip olabilirsiniz.